מידן תכשיטים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המחירים באתר הינם לפי גרם ועשויים להשתנות בעקבות עליה של חומר גלם

מגע של גלאם עם סגנון לא פורמאלי, שרשראות כסף יתאימו לכל סיטואציה או אירוע. בין אם את בוחרת בשרשרת כסף בודדת לחולצה לבנה קלאסית או רוצה לאבזר מראה לאירוע מיוחד על ידי שילוב של מספר סגנונות שונים, תמצא/י שרשרת כסף שתתאים לסגנון שלך. עם מגוון שרשראות כסף של מידן תוכל/י לפנק את עצמך או לקנות מתנה נפלאה ליקירך.

תחגגו את החיים בדרך אופנתית ומתוחכמת על ידי ענידת שרשרת כסף בודדת על גבי חולצת סאטן או לתחושת הוינטג', אולי בסגנון הגלאם או כאביזר יחיד למראה מינימלי שיק, תמצאו את שרשראות הכסף האהובות עליכם בתכשיטי מידן.

על יתרונות השרשראות מכסף גללו מטה.

יתרונות שרשראות מכסף

אין דבר גרוע יותר מלרכוש שרשרת חדשה רק כדי שהיא תישבר לאחר מספר ימים בלבד של ענידה. אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים רוכשים תכשיטי כסף סטרלינג היא בגלל העמידות שלהם.

תוספת הנחושת הופכת את הכסף לחזק ועמיד יותר בפני הכתמה, וכאשר מטפלים בו כראוי, כסף סטרלינג יכול להחזיק מעמד לכל החיים.

זה אולי מפתיע, אבל כסף סטרלינג הוא למעשה סגסוגת. כסף סטרלינג מורכב מ-92.5% כסף טהור ו-7.5% ממתכות אחרות, בדרך כלל מנחושת כדי להוסיף חוזק תוך שמירה על מראה הכסף הטהור. מתכות אחרות מורכבות בדרך כלל מניקל זול, פליז או אלמנטים בסיסיים אחרים שיכולים לגרות את העור שלך.

כולם רוצים לחסוך כסף, ורכישות תכשיטים אינן שונות. אבל, זה לא אומר שאתם לא יכולים למצוא משהו יפה וקלאסי בתקציב שלך. אצלנו במידן, כשזה מגיע לשרשראות כסף סטרלינג, קל למצוא פריט מהמם בשבריר מהעלות של מתכות יקרות אחרות. אם אתה אוהב תכשיטים אבל רוצה לשמור על הוצאות נמוכות, כסף סטרלינג הוא הדרך ללכת.

דילוג לתוכן