מידן תכשיטים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המחירים באתר הינם לפי גרם ועשויים להשתנות בעקבות עליה של חומר גלם

עבור רבים מלקוחותינו, הגימור של הצמיד חשוב למראה ולשימוש הרצויים. תכשיטי היד שלנו מכסף סטרלינג 925 מגיעים במגוון של גימורים, טקסטורות ושוליים. נשים רבות מעדיפות את הגימור החלק המלוטש בכסף שהיית לובשת על בסיס יומיומי. יש נשים שמעדיפות יצירה חלקה לחלוטין ומעוגלת לחלוטין ואחרות מעדיפות את הצמיד עם הקצוות המרובע.

כל זאת מכסף סטרלינג מלא, עם מגע של זהב, אמייל, או בזהב, לבן וורדרד יקר, הצמידים שלנו מוסיפים נוחות של עיצוב סביב פרק כף היד שלך.

צמידי כסף

אחד האוספים הגדולים ביותר צמידי נשים מכסף סטרלינג 925 מבית "תכשיטי מידן", חנויות הצמידים המומחיות והמקוונת עם מגוון בלעדי של צמידי כסף מוצקים וגמישים לנשים וגברים שיוצרו בעבודת יד. מוזמנים לצפות במגוון סגנונות הצמידים והשרשראות הכסופות שלנו.

מגוון צמידי הכסף שלנו מדגמי פנצר ופיגארו מגיע עם משלוח חינם לכל חלקי הארץ עם קופסת תכשיטים מרופדת משי בחינם, שתוכננה במיוחד עבור הצמידים.

יש לנו מגוון של צמידי כסף בהתאמה רחבה וצמידי כסף עבים או צרים ודקים בהתאמה לכל סוגי פרקי היד. כל צמיד כסף בשורש כף היד נבחר להיות נוח לענידה ומייצג תמורה נהדרת לכסף המשקף את האתוס האיכותי שיש "תכשיטי מידן" עם מתן צמידי כסף מלאים באיכות לנשים וגברים.

העיצובים של "מידן תכשיטים" נבחרו כדי להציע גמישות ותחכום כך שתוכלו לענוד את צמידי הכסף היפים שלנו בהתאמה רחבה או צרה והכי חשוב נוחה. הקולקציה נועדה גם להציע פריט שיבלוט בכל אאוטפיט לאירוע, החל מערב בבר, עבודה במשרד ועד אירוע משפחתי או רשמי, פריטים אלו מעוצבים כמודרניים עכשוויים, עם תחכום, כך שניתן לענוד אותם על ידי נשים וגברים בכל הגילאים.

צמידי כסף סטרלינג הם באמת אלגנטיים ותוכלו לענוד אותם בכל אירוע. צמידים אלה זמינים במספר עיצובים אשר חרוטים, מחומצנים, מוקסמים, מרוקנים, מעוותים, משובצים ומוברשים.

עיצובים חרוטים מועדפים בדרך כלל מכיוון שאתה יכול להפוך את כולם למיוחדים יותר על ידי חריטת שמך, תאריכים או ראשי תיבות על הצמידים הללו. אתה יכול גם לנסות את צמידי הכסף המעוותים, ולהוסיף נופך של תחכום לידיים שלך.

דילוג לתוכן