מידן תכשיטים
Search
Close this search box.

המחירים באתר הינם לפי גרם ועשויים להשתנות בעקבות עליה של חומר גלם

ציוד צורפות- כל מה שצריך לדעת

תחום התכשיטנות הוא תחום ייחודי שמצליח לשלב בתוכו גם יצירת כפיים, גם ביטוי עצמי אומנותי ויצירתי וגם תוצאה פרקטית. התכשיטים שתייצרו יכולים להיענד על ידכם, להיות מוענקים כמתנה או להימכר בחנויות ובתי עסק שונים.

אבל השלב הראשון של התכשיטים הוא כמובן תהליך הייצור עצמו, בו יש צורך ברכישת ציוד צורפות מקצועי ואיכותי. אז איזה ציוד צורפות הוא חובה לרכישה לייצור תכשיטים ואיפה ניתן למצוא ציוד זה?

איזה ציוד צורפות דרוש להכנת תכשיטים?

אז כדי להתחיל במלאכה חשובה זו, תצטרכו לדעת לאיזה ציוד לתכשיטנים אתם בעצם זקוקים. יש בעצם שתי קטגוריות של ציוד לצורפים. קטגוריה אחת היא כלי העבודה עצמם בהם תשמשו, והקטגורייה השנייה היא חומרי הגלם לייצור התכשיטים.

בכלי העבודה תוכלו למצוא מספר כלים בסיסיים שישמשו אתכם במלאכה שלכם. כדי לחתוך, לגזור, לעקם ולעצב את חומרי הגלם תזדקקו לסוגים שונים של סכינים, פליירים, פצירות וכדומה. בנוסף לכל אלה, חשוב גם כמובן להקפיד על אמצעי בטיחות וזהירות. בכל עבודת כפיים יש צורך בציוד נלווה- כגון משקפי מגן, כפפות וכו'.

הקטגוריה השנייה היא ציוד היצירה עצמו. תוכלו למצוא מגוון סוגים של חומרי גלם ואביזרים שיעזרו לכם להכין את תכשיט החלומות שלכם. אם ברצונכם להכין שרשרת, ניתן לרכוש שרשראות לפי מטר בסוגים שונים- כסופות, זהובות, דקיקות, עם עיטורים ועוד. הן יהוו בסיס לתכשיט שלכם. בנוסף- מומלץ לרכוש גם סוגרים.

לעיצוב צמידים ושרשראות תוכלו להשתמש בסוגים שונים של חרוזים. יש חרוזים קטנים, גדולים, עם חריטות, בצבעים ועוד. בחירה שלהם ושילובם יהפכו את התכשיט שלכם לייחודי, מקורי ומותאם במיוחד לכם!

איפה ניתן לרכוש ציוד לייצור תכשיטים?

אם החלטתם שאתם רוצים להתחיל לייצר תכשיטים כתחביב לשעות הפנאי או שאתם רוצים לקחת את התשוקה שלכם ולהפוך אותה למקצוע לכל דבר- כדאי שתמצאו איפה ניתן לרכוש ציוד לצורפים באופן פרטי או סיטונאי.

אצלנו במידן תכשיטים תוכלו למצוא ציוד לתכשיטנים לרבות אביזרים וחומרים להם תזדקקו בתהליך ייצור התכשיטים שלכם. איכות המוצרים שאנו מספקים חשובה לנו מאין כמוה ואנו בודקים בקפידה את כולם- כך שתוכלו להסיר דאגה זו מליבכם. תוכלו למצוא מגוון חרוזים, שרשראות, סוגרים ועוד- כך שתוכלו לרכוש את כל מה שתזדקקו לו ממקום אחד!

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים

מידן תכשיטים

לקהל לקוחותנו היקרים
אנו שמחים ונרגשים לבשר לכם שלאחר כשלושים ושש שנות פעילות במשרדנו ברחוב אלנבי אנו פותחים ומעתיקים את משרדנו הראשיים למשכננו החדש ברחוב שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן.
חשוב לציין שהחנות שהייתה קיימת ברחוב אלנבי 77 פינת מאזה 1 תמשיך לפעול ולתת מענה ללקוחות.
משרדנו יחלו לפעול לאחר חג הפסח ובתחילת חודש מאי.
אנו זמינים בכל שעות הפעילות ונמשיך לתת מענה.
בברכת חג פסח שמח וכשר.
"מידן תכשיטים בע"מ"

כתובת וטלפון משרד ראשי
שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן:
03-6291321
מספר וואטסאפ למשרד הראשי: 058-7965777
כתובת וטלפון חנות
כתובת אלנבי 77 תל אביב:
03-6295444
מספר וואטסאפ לחנות: 050-5633743

דילוג לתוכן