מידן תכשיטים
Search
Close this search box.

המחירים באתר הינם לפי גרם ועשויים להשתנות בעקבות עליה של חומר גלם

מדוע חרוזים לתכשיטים מהווים את התכשיטים המושלמים?

יש כל מני סוגים של חרוזים לתכשיטים כמו למשל כדורי צלוחיות, כדורי כסף מרוקע, כדורי כסף נצנצ ציפוי רדיום, כדורי סיליקון, כדורי DC, חרוז מרובע, כדורי כסף חלק ועוד ועוד. מכיוון שיש כל כך הרבה חרוזים ליצירה אנו יכולים להבין כי הביקוש לחרוזים אלו הוא עצום.

אז מדוע הביקוש הוא כה גדול ומה אנו יכולים ללמוד ממנו? אם כן הביקוש הוא עצום עקב העובדה כי חרוזים לשרשרת מהווים את התכשיטים היפים בשוק.

חרוזים מגיעים בכל מני צורות וכך כל אחת ואחד יכולים למצוא את מבוקשם בחרוזים אלו. עוד עליכם להבין ולדעת כי מחרוזים אלו אפשר להרכיב ולבנות צמידים ושרשראות מדהימים וכך איך שלא נסתכל על זה חרוזים מהווים את התכשיטים היפים ביותר בשוק ואפשר ליצור איתם ממש יצירת אומנות שכמוה לא ראינו מעולם.

מה היתרונות של קניית חרוזים לתכשיטים על פני קניית תכשיטים שלמים?

אז מדוע כל כך כדאי לנו לקנות חרוזים לתכשיטים? מדוע חרוזים לתכשיטים להזמנה עדיפים על פני שרשרת או צמיד שלמים? אם כן עליכם להבין כי חרוזים מאפשרים לנו ליצור עולם ומלואו וכך להרכיב תכשיט חדש מאפס.

כך כל אחת יכולה לבנות לעצמה את התכשיט המתאים לה וכל זאת בהשקעה הרבה יותר קטנה מבחינה כספית ומבחינת זמן ולכן חרוזים עדיפים בהרבה על פני תכשיט שלם. רוצים את הטוב ביותר? לא מוכנים להתפשר? רוצים תכשיט מושלם? קנו חרוז ואנו מבטיחים לכם כי לא תתחרטו לרגע וכי יהיה לכם תכשיט חדש לחלוטין שמתאים בדיוק אבל בדיוק לצרכים שלכם וזה כמובן לא יסולא בפז.

האם אני צריך להיות צורף בכדי להרכיב תכשיט מחרוזים?

יש רבים החוששים לרכוש חרוזים לתכשיטים מכיוון שהם חוששים להרכיב חרוזים לתכשיטים בתל אביב או בכל עיר אחרת לצורך העניין. אם כן אנו חייבים לציין כי אתם ממש אבל ממש לא צריכים להיות צורפים בכדי להרכיב תכשיטים, שרשראות, צמידים ועוד מחרוזים. כל מה שאתם צריכים זה שרשרת או צמיד וחרוזים ואז להשחיל את החרוז בשרשרת וכך תהיה לכם שרשרת מושלמת בהשקעה מאוד נמוכה וקטנה.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים

מידן תכשיטים

לקהל לקוחותנו היקרים
אנו שמחים ונרגשים לבשר לכם שלאחר כשלושים ושש שנות פעילות במשרדנו ברחוב אלנבי אנו פותחים ומעתיקים את משרדנו הראשיים למשכננו החדש ברחוב שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן.
חשוב לציין שהחנות שהייתה קיימת ברחוב אלנבי 77 פינת מאזה 1 תמשיך לפעול ולתת מענה ללקוחות.
משרדנו יחלו לפעול לאחר חג הפסח ובתחילת חודש מאי.
אנו זמינים בכל שעות הפעילות ונמשיך לתת מענה.
בברכת חג פסח שמח וכשר.
"מידן תכשיטים בע"מ"

כתובת וטלפון משרד ראשי
שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן:
03-6291321
מספר וואטסאפ למשרד הראשי: 058-7965777
כתובת וטלפון חנות
כתובת אלנבי 77 תל אביב:
03-6295444
מספר וואטסאפ לחנות: 050-5633743

דילוג לתוכן