מידן תכשיטים
Search
Close this search box.

המחירים באתר הינם לפי גרם ועשויים להשתנות בעקבות עליה של חומר גלם

חרוזי כסף 925 – החרוזים לתכשיטן

בין אם אתם עוסקים בתחום התכשיטנות באופן מקצועי כבר תקופה ארוכה ובין אם החלטתם לאחרונה לייצר תכשיטים כתחביב מהנה- חשוב שתשקיעו במוצרים איכותיים לצורך ייצור התכשיטים שלכם.

בין חומרים אלה קיימים שלל חרוזים לשרשראות – כשהפופולריים והעמידים ביותר הם חרוזי כסף 925. מדובר בחרוזים באיכות גבוהה ומראה אסתטי וקלאסי שבאמצעותם ניתן לעצב תכשיטים יפהפיים. אבל מהו בכלל כסף 925 ומה אפשר לעשות עם חרוזים אלה?

מה זה כסף 925?

כסף הוא מתכת פופולרית שידועה בתכונות השימושיות והאסתטיות שבה. משתמשים בה רבות בעולם התכשיטים, בין אם זה בתור חרוזים לתכשיטים או בתור חומרים לשרשראות. אבל כסף טהור הוא רך מדי מכדי להיות שימושי בייצור התכשיטים, ולכן יש צורך לערבב אותו עם חומר נוסף- לרוב נחושת. כך נוצרת סגסוגת כסף- בה משתמשים לצרכים שונים.

כסף 925 הוא למעשה סגסוגת שמכילה 92.5 אחוז של כסף טהור, כלומר רמת הטוהר הגבוהה ביותר לחומר שניתן להשתמש בו. לכן כסף 925 נחשב ליוקרתי ועמיד במיוחד.

מה אפשר לעשות עם חרוזי כסף 925?

אם ברצונכם להכין תכשיטים ולעצב אותם כראות עיניכם, חרוזי כסף 925 יכולים להוות לכם בסיס מצויין. חרוזים אלה מגיעים בצורה הקלאסית- של חרוז עגול, קטן ומבריק, אך גם בשלל צורות ועיצובים אחרים.

יש חרוזים מרובעים, חרוזים שטוחים, חרוזים גדולים עם נוכחות וחרוזים קטנים ועדינים, יש חרוזים עם טקסטורות שונות וחריטות מיוחדות ועוד שלל סוגים אחרים. הגיוון הזה בפרמטרים השונים של חרוזי הכסף מאפשר ליצור תכשיטים מקוריים ללא התפשרות על האיכות והתוצאה הסופית.

אז באיזה תכשיטים אפשר לשלב חרוזי כסף? קודם כל, חרוזים אלה יכולים לשמש בתור חרוזים לשרשראות במגוון סגנונות- שרשראות ליומיום ושרשראות חגיגיות לאירועים מיוחדים. ניתן לשים רק אותם או לשלב עם חרוזים צבעוניים נוספים. אפשר להשתמש בחרוזים גם בצמידים שונים. חרוזים אלה יהפכו את הצמיד לעדין ויחמיאו מאוד ליד העונדת אותו.

בקיצור- אין גבול למה שניתן לעשות עם חרוזי כסף.

אם אתם מחפשים איפה ניתן לרכוש חרוזי כסף 925 באיכות גבוהה, התשובה היא אצל מידן תכשיטים. אנו מספקים חרוזים בסיטונאות בעיצובים מיוחדים ושלל אביזרים נוספים לייצור תכשיטים מסוגים שונים. מוזמנים להציץ בקטלוג ולבחור!

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים

מידן תכשיטים

לקהל לקוחותנו היקרים
אנו שמחים ונרגשים לבשר לכם שלאחר כשלושים ושש שנות פעילות במשרדנו ברחוב אלנבי אנו פותחים ומעתיקים את משרדנו הראשיים למשכננו החדש ברחוב שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן.
חשוב לציין שהחנות שהייתה קיימת ברחוב אלנבי 77 פינת מאזה 1 תמשיך לפעול ולתת מענה ללקוחות.
משרדנו יחלו לפעול לאחר חג הפסח ובתחילת חודש מאי.
אנו זמינים בכל שעות הפעילות ונמשיך לתת מענה.
בברכת חג פסח שמח וכשר.
"מידן תכשיטים בע"מ"

כתובת וטלפון משרד ראשי
שוהם 7 (בניין פז) ברמת גן:
03-6291321
מספר וואטסאפ למשרד הראשי: 058-7965777
כתובת וטלפון חנות
כתובת אלנבי 77 תל אביב:
03-6295444
מספר וואטסאפ לחנות: 050-5633743

דילוג לתוכן